2 Başarılı Analist: Bitcoin’de Düşüş Bu Tarihe Kadar Sürecek! – Kriptokoin.com

2 Başarılı Analist: Bitcoin’de Düşüş Bu Tarihe Kadar Sürecek! – Kriptokoin.com

Kriptokoin.com – Yakından takip edilen ünlü bir kripto analisti olan Dave the Wave, Bitcoin’in (BTC) hemen yükselmesini bekleyen yatırımcıların hayal kırıklığına uğrayacağını söylüyor. Usta bir trader’da Bitcoin’in çok beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.Dave the Wave: Bitcoin’de düşüş ve konsolidasyon 2020’nin son çeyreğine kadar devam edecekUsta kripto para analisti Dave the Wave,…

Kriptokoin.com – Yakından takip edilen ünlü bir kripto analisti olan Dave the Wave, Bitcoin’in (BTC) hemen yükselmesini bekleyen yatırımcıların hayal kırıklığına uğrayacağını söylüyor. Usta bir trader’da Bitcoin’in çok beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.

Dave the Wave: Bitcoin’de düşüş ve konsolidasyon 2020’nin son çeyreğine kadar devam edecek

Usta kripto para analisti Dave the Wave, 32.000 Twitter takipçisine Bollinger Bantları’nın genişliğinin, lider kripto paranın mevcut konsolidasyon aşamasının muhtemelen 2020’nin son çeyreğine kadar devam edeceğini gösterdiğini söylüyor.  Yatırımcılar bir varlığın oynaklığının seviyesini belirlemek için Bollinger Bantları’nı kullanır. 

Uzman İsim Bitcoin'den Pasif Gelir Elde Etmek İçin DeFi'ı Önerdi

Volatilite azaldığında üst ve alt bantlar genişlerken, volatilite patlamak üzereyken bantlar daralır.  Dave the Wave, 2019 yılının ortalarında Bitcoin’in 6.400 dolara düşeceğini doğru öngören bir kripto para birimi analisti. Bu yılın başlarında ise analist, 8.000 dolara geri dönmeden önce lider kripto paranın yaklaşık 11.000 dolara yükseleceğini söyledi ve bildi.

Tone Vays: BTC 2021 başında büyük bir kırılmadan önce düşük seviyelerden işlem görecek

Bitcoin analisti ve JP Morgan’ın eski başkan yardımcısı Tone Vays da BTC’nin yakın zamanda büyük bir yükseliş hamlesi yapamayacağına inanıyor. Başarılı trader, BTC’nin 2021 başında büyük bir kırılmadan önce 6.000 ila 10.000 dolar arasında işlem yapmaya devam etmesini bekliyor.

Ancak Tone Vays, lider kripto para biriminin olumsuz bir potansiyele sahip olduğunu ve çok beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor. Tone Vays BTC’nin Aralık ayında 7.000 doların altına düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etti ve dikkatleri üzerine çekti. 

Yeni kripto para araştırma raporu: Bitcoin on yılda 397.000 dolara yükselecek

Kripto pazarının mevcut oynaklığına rağmen, Bitcoin boğaları BTC fiyatının nihayetinde yükseleceği konusunda iyimser kalıyor. Yeni bir kripto para araştırma raporunda uzmanlar, yakın zamanda Bitcoin’in geleceği hakkındaki analizini yayınladılar ve raporda BTC fiyatının yaklaşık on yılda 397.000 dolara yükselebileceği öngörülüyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: