Bitcoin (BTC) 100.000 Doları Görecek Mi? İşte Tahminler – Kriptokoin.com

Bitcoin (BTC) 100.000 Doları Görecek Mi? İşte Tahminler – Kriptokoin.com

Kriptokoin.com – Reddit’te sıkça tartışılan bir soru olan “Bitcoin 100.000 dolara ulaşacak mı?” viral hale geldi. Bakalım yatırımcı, analist ve trader’lar bu konuda ne düşünüyor…“Bitcoin fiyatı, 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin dolar arasında değişecek”Bu yıl, çok sayıda BTC analisti ve trader’ının yanı sıra ünlü kripto girişimcileri, lider kripto para biriminin önümüzdeki birkaç…

Kriptokoin.com – Reddit’te sıkça tartışılan bir soru olan “Bitcoin 100.000 dolara ulaşacak mı?” viral hale geldi. Bakalım yatırımcı, analist ve vendor’lar bu konuda ne düşünüyor…

“Bitcoin fiyatı, 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin dolar arasında değişecek”

Bu yıl, çok sayıda BTC analisti ve vendor’ının yanı sıra ünlü kripto girişimcileri, lider kripto para biriminin önümüzdeki birkaç yıl içinde altı rakama ulaşacağına dair olasılıklar veya resmi tahminler paylaştı. Birçok Reddit kullanıcısı, Bitcoin‘in 100.000 dolara yükselişini “kaçınılmaz” olarak nitelendiriyor. Ancak temel soru, Bitcoin’in bu fiyatları görmesinin ne kadar zaman alacağıdır. Bazı yatırımcılar ise hala BTC fiyatının balinaların kontrolünde kaldığını ve kripto paranın sürekli büyüme görmesinin çok olası olmadığını düşünüyor. Bir Redditor konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

İlk günlerden beri bir BTC boğasıyım, ancak aynı zamanda kontrolün, doğru seviyelerde nakit ödeme yapmak için bekleyen balinaların elinde yoğunlaştığını da biliyorum. Bu nedenle fiyatın önümüzdeki 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin ABD doları arasında değişen bir pump ve dump döngüsü olarak kalacağını düşünüyorum.

DeFi Piyasasından Yeni Rekor: 11 Milyar Dolar Aşıldı!

İşte Bitcoin’in altı rakama ulaşacağını söyleyen kripto analistleri ve uzmanları

Bazı yatırımcılar doların değer kaybetmesiyle ilgili endişelerini dile getiriyor ve Bitcoin bu değere ulaştığında “100.000 dolarla ne kadar BTC satın alacaklarını” bilmiyorlar. Bazı Redditor’ler, benimsenmeye bağlı olarak fiyatın 100.000 doları geçeceğini düşünürken bazıları BTC’nin iflas edip sıfır’a düşeceğini tahmin ediyor.

BTC’nin altı rakama ulaşacağını söyleyen kripto analistleri ve uzmanları listesinde; Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, Proper Vision CEO’su ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Honest correct friend, Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano, Kraken CEO’su Jesse Powell, deneyimli analist Tone Vays,  popüler Youtuber Nicholas Merten, fon yönetim şirketi Three Arrows Capital’in genel müdürü Su Zhu, usta analist Dave the Wave ve ünlü vendor PlanB var.

İşte Bitcoin’in Bugün Görebileceği ve İzlenmesi Gereken Kritik Seviyeler

Lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatında son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak kayıplarla 10.700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 198,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 50,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: