Bitcoin, Ethereum ve Ripple Dev Seviyeleri Kırdı! İşte Sıradaki Hedefler – Kriptokoin.com

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Dev Seviyeleri Kırdı! İşte Sıradaki Hedefler – Kriptokoin.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin, son günlerdeki yükseliş eğilimini devam ettiriyor ve kritik seviyeleri aşmaya devam ediyor. BTC yazım sırasında bazı borsalarda 11.500 dolarlık seviyeyi kırdı. Piyasadaki yükseliş eğilimi Ethereum ve Ripple’ında kritik dirençlerini geride bırakmasını sağladı.Bitcoin, Ethereum ve Ripple sert yükseldi! Trader: Sırada 12 bin dolar varKral kripto para birimi Bitcoin, kısa…

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin, son günlerdeki yükseliş eğilimini devam ettiriyor ve kritik seviyeleri aşmaya devam ediyor. BTC yazım sırasında bazı borsalarda 11.500 dolarlık seviyeyi kırdı. Piyasadaki yükseliş eğilimi Ethereum ve Ripple’ında kritik dirençlerini geride bırakmasını sağladı.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple sert yükseldi! Trader: Sırada 12 bin dolar var

Kral kripto para birimi Bitcoin, kısa süre önce yüzde 4’ten fazla artarak 11.500 dolarlık seviyeyi kırdı. BTC’deki yükseliş eğilimi Ripple ve Ethereum’u da önemli seviyelerin üzerine taşıdı. Ripple yazım sırasında, yaklaşık yüzde 10 oranında artışla 0,267 doların üzerinde işlem görüyor. Ethereum ise yaptığı ralli ile 350 doları kırdı ve yüzde 7’lik bir artış eğilimiyle ticaret yapıyor.

Büyük İddia: Bu Altcoin, Bitcoin ve Ethereum'un Eksikliklerini Tamamlayan Yeni Neslin Kripto Parası!

Kripto para piyasasının çoğunluğu şimdi yeşil tahtada işlem görüyor. Bitcoin ve altcoin’lerdeki bu yükselişe neyin sebep olduğu ise belirsiz. Peki BTC’de sırada ne var? Bitcoin’in 2020’nin başlarındaki büyük çöküşünü doğru tahmin eden vendor CryptoCapo, yeni BTC tahminini açıkladı. Analist, lider kripto para biriminin direnci 10.500 dolardan desteğe dönüştürmesi gerektiğini söylüyor. Ünlü analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birçok kez söylediğim gibi, 10,5 bin dolar anahtar seviye. Üstünde, ilk hedef 12 bin dolar. Ben bu seviyenin üzerinde düşüş yapmıyorum, ama eğer BTC bu seviyenin altında birleşirse düşüş senaryosu tekrar oynanacak. Şu an sadece altcoin’lerdeki yükseliş kurulumlarını alıyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: