Bitcoin Tahminleri Tutan Analist: Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz! – Kriptokoin.com

Bitcoin Tahminleri Tutan Analist: Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz! – Kriptokoin.com

Kriptokoin.com – Son birkaç gün içinde Bitcoin, 10.000 doları geçmek için mücadele etti. Lider kripto para bir hafta içinde ikinci kez kilit dirençten reddedildi ve 9.200 dolara düştü. Ancak analistler, Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda 10.000 dolardan yüksek fiyatlara  çıkabileceğine inanıyorlar. Birçok tahmini tutan analist: Bitcoin Temmuz ayında 11.500 doları görebilir! Bitcoin’in altı ay önceden 3.200 dolara düşeceğini tahmin eden…

Kriptokoin.com – Son birkaç gün içinde Bitcoin, 10.000 doları geçmek için mücadele etti. Lider kripto para bir hafta içinde ikinci kez kilit dirençten reddedildi ve 9.200 dolara düştü. Ancak analistler, Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda 10.000 dolardan yüksek fiyatlara  çıkabileceğine inanıyorlar.

Birçok tahmini tutan analist: Bitcoin Temmuz ayında 11.500 doları görebilir!

Bitcoin’in altı ay önceden 3.200 dolara düşeceğini tahmin eden usta analist SmartContracter’e göre, BTC 10.000 dolardan yüksek fiyatlara doğru toplanmanın eşiğinde. Aşağıdaki tabloyu paylaşan analist, “Bitcoin’in yakın zamanda önemli bir direnç oluşturduğunu” belirtirken, kripto para birimi çok önemli tarihsel seviyeleri koruduğunu vurguladı. Ayrıca analist, tahmininde Temmuz ayında 11.500 dolara doğru bir hareketin mümkün olduğu sonucuna varıyor.

SmartContracter tarafından paylaşılan grafik, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha da yükselmeye hazır olduğunu gösteriyor. SmartContracter, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Analist başka tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Bu olumlu görünüm diğer analistler tarafından da paylaşıldı. Bir popüler vendor olan Huge Cheds, Bitcoin son birkaç gündür olduğu gibi önemli zaman dilimlerinde 9.350 doları tuttuğu sürece, kripto para biriminin 10.000 doları geçebileceğini belirtti:

Boğalar için BTC’ye erişim verildi. Boğa tetikleyicimin üzerinde fiyat ticareti, bakalım bakalım… Hem Aylık + Haftalık S/R seviyelerinin üstünde hem de düşük zaman aralığı yüksek. Fiyatı yaklaşık 9.350 doların üstünde tutmaya devam ederse 10,5 bin dolara gittiğimizi görüyorum.

Dealer: Devasa Bitcoin satış duvarı yakın dönem rallilerini durdurabilir

Teknik görünüm boğalar lehine şekillenirken, analistlere göre Bitcoin için kısa vadeli bir tehdit oluşturan 10.000 dolar seviyesinde bir satış duvarı var. Bir kripto vendor’ının paylaştığı verilere göre, Bitcoin’in önünde  10.000 dolarlık önemli bir satış duvarı var. 14 Mayıs’taki piyasa verilerine göre vendor, Binance’de 10.000 dolarda 2.461 BTC değerinde satış emri ve Bitstamp’ta 10.000 dolarda 500 BTC değerinde satış emri bulunduğunu belirtti. 

Ayrıca vendor’a göre, diğer borsalarda 10.000 dolar ile 10.400 dolar arasında yüzlerce kripto para duvarı var, bu da en az 30 milyon dolar değerinde bir satış duvarı olduğunu gösteriyor. Analistlere göre, BTC önümüzdeki günlerde toparlanma girişimi sırasında bir teklif yakalayamazsa, Binance satış duvarı sipariş defterinde kaldığı sürece kripto para piyasası için direnç görevi göreceği için kripto para buradan reddedilebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: