Bitcoin ve Altcoin Kâhini Konuştu: Herkes BTC’de Bu Seviyeyi Bekliyor! – Kriptokoin.com

Bitcoin ve Altcoin Kâhini Konuştu: Herkes BTC’de Bu Seviyeyi Bekliyor! – Kriptokoin.com

Kriptokoin.com – Başarılı tahminleri olan analist Michael van de Poppe, 12 Mart’ta Bitcoin fiyatlarının aniden çökmesiyle oluşan korkuların yeniden canlandığına inanıyor. Bu arada, ondan fazla BTC içeren cüzdan sayısı yeni bir ATH’ye ulaştı.Usta analist: Neredeyse herkes Bitcoin’de Mart ayının tekrar gerçekleşmesini bekliyor!Dünyaca ünlü analist Michael van de Poppe, geçtiğimiz günlerde ‘neredeyse herkes’in Mart ayı ortasındaki Kara Perşembe…

Kriptokoin.com – Başarılı tahminleri olan analist Michael van de Poppe, 12 Mart’ta Bitcoin fiyatlarının aniden çökmesiyle oluşan korkuların yeniden canlandığına inanıyor. Bu arada, ondan fazla BTC içeren cüzdan sayısı yeni bir ATH’ye ulaştı.

Usta analist: Neredeyse herkes Bitcoin’de Mart ayının tekrar gerçekleşmesini bekliyor!

Dünyaca ünlü analist Michael van de Poppe, geçtiğimiz günlerde ‘neredeyse herkes’in Mart ayı ortasındaki Kara Perşembe günü” gibi bir çöküşü beklediğini vurguladı. Ayrıca analist o dönemde Bitcoin‘in çöküşüyle ortaya çıkan korkunun mevcut piyasa koşullarında tekrar canlandığını belirtiyor. Bu arada, ondan fazla BTC tutan cüzdan miktarı 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğinde bir altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist Bitcoin düşüşünü saatler öncesinden haber verdi ve bunun dışında analistin başarılı BTC tahminleri de var.

Bitcoin son günlerde karışık ticaret seanslarından geçiyor ve düşüş trendinde işlem görüyor. Popüler analist Michael van de Poppe ise yatrıımcılara Kara Perşembe olarak bilinen 12 Mart’taki Bitcoin fiyat çöküşünü hatırlattı. Ayrıca analist, etkileşime girdiği hemen hemen herkesin BTC fiyatının 3.800 dolarlık bölgeye düşmesinin yakında yeniden gerçekleşebileceğine inandığını belirtti. Bitcoin Kara Perşembe günü, yüzde 50’den fazla düşerek 8.000 dolarlık seviyelerden bazı borsalarda 3.500 dolara kadar geriledi.

Sektör öncüleri Bitcoin biriktiriyor ve dipleri satın alıyor!

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Jason Williams, bu tür korkuların anlamsız olduğunu belirtiyor ve daha fazla Bitcoin satın aldığını açıklıyor. Jason Williams, Bitcoin düşüşlerinde daha fazla BTC satın aldığını da vurguluyor. Birçok kripto etkileyicisi, büyük olsalar bile genellikle herhangi bir Bitcoin fiyat geri çekmesini iyimser karşılar ve daha fazla BTC biriktirmek için bunu bir fırsat olarak görür.

Peter Schiff gibi birçok Bitcoin eleştirmeni ise Bitcoin’in 20.000 dolarlık 2017 ATH’sini asla geri kazanamayacağını belirtiyor. Bununla birlikte son verilere göre, birçok kripto para yatırmcısı daha fazla BTC satın almak için fiyatın düşmesini istiyor. Bitcoin birikiminden bahseten Glassnode analitik şirketi, son üç gün içinde 10 BTC’den fazla kripto para içeren BTC cüzdan sayısının yeni bir ATH’ye ulaştığını bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: