Bitcoin’de % 4.500 Artışa İşaret Eden Sinyal Geri Geldi – Boğa Koşusu Başlıyor mu? – Kriptokoin.com

Bitcoin’de % 4.500 Artışa İşaret Eden Sinyal Geri Geldi – Boğa Koşusu Başlıyor mu? – Kriptokoin.com

Kriptokoin – Kripto analiz firması Glassnode, 2016 Bitcoin parabolik rallisinden önce ortaya çıkan ve % 4,500 kazanç elde eden bir sinyalin geri döndüğünü söylüyor.Yeni blok zinciri analiz raporunda, kripto analiz firması, BTC’lerini elinde tutan yatırımcıların sayısının yeni zirvelere ulaştığını ve bu durumun kral kripto para birimi için uzun vadeli bir yükseliş hissinin olduğunu söylüyor.Belirli bir…

Kriptokoin – Kripto analiz firması Glassnode, 2016 Bitcoin parabolik rallisinden önce ortaya çıkan ve % 4,500 kazanç elde eden bir sinyalin geri döndüğünü söylüyor.

Yeni blok zinciri analiz raporunda, kripto analiz firması, BTC’lerini elinde tutan yatırımcıların sayısının yeni zirvelere ulaştığını ve bu durumun kral kripto para birimi için uzun vadeli bir yükseliş hissinin olduğunu söylüyor.

Belirli bir süre uykuda kalan Bitcoin arzının yüzdesini temsil eden Glassnode’un Son Aktif metriği, BTC’nin % 61’inden fazlasının 12 ay içinde hareket etmediğini ve metrik için tüm zamanların en yüksek seviyesini işaret ettiğini gösteriyor.

Şirket ayrıca, Bitcoin’in yaklaşık % 44’ünün iki yıldan fazla bir süredir pasif kaldığını söylüyor.

En Son 2016 Yılında Meydana Gelmişti

Glassnode, rakamların Bitcoin yatırımcılarının uzun süredir piyasada olduğunu gösteriyor. Aynı davranışın en son gözlemlendiği zaman dilimi, 2016 başlarında idi. Bu sinyal yandığı zaman lider kripto para birimi 1 Ocak 2016’da sadece 434.88 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.089 dolara yükselmişti. O zaman, en az bir yıl boyunca hareket etmeyen Bitcoin yüzdesi de % 60’ı aşmıştı.

Geçmişte görüldüğü üzere uzun vadeli Bitcoin Hodling durumu beraberinde boğa piyasalarını da getiriyor. Bu durum yatırımcıların Bitcoin’leri elde tutmaya çalışmalarının BTC için bir yükseliş beklentisi anlamına da geldiğini ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: