Bitcoin’de Müthiş Üçlü Kesişti! Tarih Tekerrür Edecek mi? – Kriptokoin.com

Bitcoin’de Müthiş Üçlü Kesişti! Tarih Tekerrür Edecek mi? – Kriptokoin.com

Kriptokoin – Bir kısım analistin en sevdiği metriklerden oluşan bir sepet hala aşırı derecede yükseliş kaydediyor. Bu durum ne anlama mı geliyor? Son düşüşün artık çok da önemli olmadığı… Üç yeni Bitcoin (BTC) metriği, bu hafta BTC / USD için erişilemeyen 10.000 dolar seviyesinin artık aşılabileceğine işaret ediyor. Varlık yöneticisi Cane Island Alternative Advisors’dan Timothy…

Kriptokoin – Bir kısım analistin en sevdiği metriklerden oluşan bir sepet hala aşırı derecede yükseliş kaydediyor. Bu durum ne anlama mı geliyor? Son düşüşün artık çok da önemli olmadığı…

Üç yeni Bitcoin (BTC) metriği, bu hafta BTC / USD için erişilemeyen 10.000 dolar seviyesinin artık aşılabileceğine işaret ediyor.

Varlık yöneticisi Cane Island Replacement Advisors’dan Timothy Peterson tarafından açıklandığı üzere, 21 Mayıs itibariyle, en büyük kripto para birimi, kişisel olarak kullandığı üç metriğe göre hala sıkı bir şekilde yükseliş olacağını gösteriyor.

200 günlük hareketli ortalama, Metcalfe değeri ve en düşük fiyat

Peterson Twitter’da “3 bitcoin metriğini izliyorum: Metcalfe değeri, en düşük fiyat ve 200 günlük hareketli ortalama” ifadesini kullandı.

29 Nisan tarihi bu metriklerin tarihte dördüncü defa birleştiği biz zaman dilimiydi. Önceki 3 birleşmede fiyatta önemli bir yükseliş eğilimi meydana geldi.

Sepeti birkaç yıl öncesine kadar takip eden önceki birleşme, Bitcoin’in Nisan 2019’da başlayan boğa koşusundan hemen önce gerçekleşti.

200 günlük hareketli ortalama genellikle fiyat için uzun vadeli destek ve direnç seviyelerinin belirlenmesinde rol oynamıştır. Bu seviye şu anda 8.000 dolar.

Bitcoin’in Metcalfe değeri, Peterson’ın etkileri nedeniyle özel bir rehber yazdığı daha karmaşık bir miktar hesaplamasıdır.

Peterson “Bitcoin’in fiyatı Metcalfe’nin işleyiş halindeki kurallarına şeffaf bir bakış sağlıyor” diyor.

Öte yandan, daha önce “asla geriye bakma” olarak bilinen en düşük fiyat, belirli bir tarihte BTC / USD için minimum bir değer öngörüyor. Nisan ayında Peterson, 31 Aralık 2020 değerinin Metcalfe değer okumasıyla aynı olan 10.400 $ seviyesinin minimum değer olduğunu kaydediyor.

Bitcoin price, Metcalfe value, lowest price forward and 2srcsrcDMA chart

PlanB’ye Göre Her Şey Yolunda

Bazı analistler, Bitcoin’in bu ayın başlarında üçüncü blok yarılanmasında bir darbe aldığını öne sürdü.

Etkinlikten günler önce bir fiyat düşüşü meydana geldi, ardından iyileşme ve ardından bu hafta boyunca daha az önemli bir düşüş gerçekleşti.

Ne olursa olsun, Bitcoin fiyatı hala stok-akış fiyatı modelinin aralığında. Zaten stok akış modeli Bitcoin savunucularının en çok bildiği modellerden. Yaratıcısı PlanB, yarılanmayı izleyen 288.000 dolarlık bir fiyatın gerçekçi olduğunu ve hatta bu fiyatın iki katına kadarki bir fiyatın bir sonraki yarılanma için mümkün olduğunu ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

WP Reactions

To spark off your emoji reactions you wish to occupy a sound license key. To dismiss all banners, close this field they in most cases’re going to move away.

×
Purchase Now

Takip et

Leave a Reply

%d bloggers like this: