Tahminleri Tutan Uzmanın Bitcoin Yorumu! Son Dakika Ripple Haberleri – Kripto Koin

Tahminleri Tutan Uzmanın Bitcoin Yorumu! Son Dakika Ripple Haberleri – Kripto Koin

Bir girişim kapitalistinin Bitcoin (BTC)’in potansiyeli hakkındaki görüşünden Litecoin’deki yeni desteğe kadar, burada kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın. Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler Tim Draper: “Bitcoin dünyayı etkileyecek bir güce sahip.” Pazartesi gününden bu yana, dünyanın önde gelen kripto para birimi yazım sırasında 3.746 dolardan 3.994…


Bir girişim kapitalistinin Bitcoin (BTC)’in potansiyeli hakkındaki görüşünden Litecoin’deki yeni desteğe kadar, burada kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler

Tim Draper: “Bitcoin dünyayı etkileyecek bir güce sahip.”

Pazartesi gününden bu yana, dünyanın önde gelen kripto para birimi yazım sırasında 3.746 dolardan 3.994 dolara yükseldi. Ayrıca CoinMarketCap tarafından derlenen verilere göre Bitcoin, toplam kripto para piyasası değerini 125,8 milyar dolardan 135,1 milyar dolara  yükselterek kabaca hacme 10 milyar dolar ekledi.

Bitcoin’in erken yatırımcılarından olan milyarder girişimci kapitalist Tim Draper, Bitcoin’in erken yatırım yaptığı üç sıcak şirketten -Tesla, Hotmail ve Skype-  daha büyük olacağını belirtti. Ayrıca efsanevi kripto uzmanı lider kripto para biriminin cyber web, Demir Çağı, Rönesans ve Endüstri Devrimi’nden de daha büyük etki oluşturacağını söyledi.

Ünlü kripto uzmanı: “BTC fiyatı 250.000 dolara ulaşacak.”

Geçen yıl, 2018 yılı sonunda Bitcoin fiyatının nerede olacağı üzerine kripto etkileyicilerinden gelen bir dizi fiyat tahmini çılgınca yanlış çıktı. Draper’a gelince 2014’te, BTC’nin fiyatındaki parabolik yükselişin tersine döneceğini ve genişletilmiş ayı piyasasının ardından Bitcoin’in 2017’de en az 10.000 doları vuracağını doğru bir şekilde öngördü. Şimdi ise ünlü kripto uzmanı BTC fiyatının 2022 ya da 2023 yılında 250.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler

Ethereum Vakfı, uzun zamandır beklenen Constantinople yükseltmesini yaklaşık beş gün içinde piyasaya sürmeyi hedeflediğini söyledi. Bu linkten canlı bir geri sayım saatini izleyebilirsiniz. Teknik gelişmeler büyük ölçüde ağ verimliliğini optimize etmek için tasarlandı ve Ethereum’un madenci ödüllendirme politikasını da değiştirecek.

Strive our prolonged interview with @prajitn of Co-Founder and CEO of @InstaReMit. He unearths that RippleNet’s hobble is a important differentiator within the unpleasant-border funds market. pic.twitter.com/Kxyr7Ayi2B

— Ripple (@Ripple) February 22, 2019

Ripple (XRP)’a yönelik haberler

Ripple, hızını artırmak ve sınır ötesi ödemelerin maliyetini düşürmek için Ripple’ın yazılım çözümlerini kullanan bir para transferi şirketi olan InstaReM CEO’su Prajit Nanu ile röportaj yaptı.

We’re excited to sigh support for Litecoin (LTC) on Coinbase Pockets! https://t.co/YMFIhqKa8R pic.twitter.com/Qpboriw9BY

— Coinbase Pockets (@CoinbaseWallet) February 22, 2019

Litecoin (LTC)’e yönelik haberler

Coinbase, mobil cüzdanına Litecoin’i ekledi. Cüzdan ayrıca Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Money ve Ethereum Classic’in yanı sıra Ethereum üzerine inşa edilmiş binlerce ERC20 token ve ERC721 koleksiyonunu da destekliyor.

IOHK is proud to sigh and welcome David Esser, as senior product manager for the Cardano blockchain platform. He comes to IOHK with in depth expertise – 20 years in product management and 13 years as a chief expertise officer. Read more about David: https://t.co/a8gW92OYtL pic.twitter.com/zMAlnDbWUg

— Input Output (@InputOutputHK) February 22, 2019

Cardano (ADA)’ya yönelik haberler

Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOHK, yeni bir transfer yaptıklarını açıkladı. Yeni kıdemli ürün müdürü olarak atanan David Esser, karmaşık teknoloji ürünlerinin uygulanması konusunda 20 yıllık tecrübesini şirkete getiriyor.

TRON (TRX)’a yönelik haberler

TRON Vakfı, participant-versus-participant tuzaklarına ve Clash Royale isimli oyuna yeni bir bakış da dahil olmak üzere platformun ademi merkeziyetçi uygulamaları hakkında en son haftalık raporunu yayımladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

%d bloggers like this: